99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam5898Nie polecam3

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Spawarka Inwertorowa BERHARD 300 A BER-300

Dostępność: duża ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 570,00 zł
zawiera 23% VAT
570.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4.04545
Producent: BERHARD
Kod produktu: MMA-BER-300A
Pin It

Opis

Spawarka inwertorowa BERHARD 300A Wzmocniona elektronika

Zestaw spawarka inwertorowa IGBT 300A BERHARD

Kompaktowa lekka i ergonomiczna do ręcznego spawania łukowego, za pomocą elektrod w otulinie do zastosowania w domu, garażu, warsztacie lub gospodarstwie. Przeznaczona do spawania elektrodami otulinowymi stali nierdzewnej, miedzi, stali kotłowej, stali konstrukcyjnych zwykłych i o podwyższonej wytrzymałości.

Spawarka wyposażona jest w wentylator chłodzący układy elektroniczne, a także czujnik termiczny zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem.

Płynna regulacja prądu spawania

Spawarka inwertorowa jest znacznie mniejsza od tradycyjnych spawarek. Charakteryzuje się niższym zużyciem energii w stosunku do spawarek transformatorowych, w związku z czym nie występują tak duże spadki napięć przy stosowaniu np. przedłużaczy. Nie obciążają instalacji domowej tak jak jej poprzedniczki.

 

SPAWARKA BERHARD

1. Zabezpieczenie termiczne  oraz odpowiedniej wielkości radiatory odprowadzające ciepło na zewnątrz

3. Technologia PWM pozwala na wytworzenie potężnej energii elektrycznej wykorzystywanej do spawania i cięcia.Dzięki wykorzystaniu tej technologii waga oraz objętość centralnego transformatora została znacznie zmniejszona, a wydajność poprawiona o ponad 30%.

5.Wydajny wentylator, prosta obsługa, metalowa obudowa. Spawarkę wyposażono w pas, dzięki któremu możesz powiesić ją na ramieniu. Dodatkowo urządzenie wyposażone w odpowiedniej długości przewody. Niezmiernie przydatne przy spawaniu na konstrukcjach wysokościowych lub podczas naprawy wszelkiego rodzaju maszyn rolniczych.

Zadbano również o wygodę użytkowania w zestawie wysokiej jakości miedziane przewody.

Masowy długości 4 M

spawalniczy długości 4 M

DANE TECHNICZNE:

 • Napięcie zasilanie : 230 V
 • Zakres prądu wyjściowego: 20-300 A
 • Cykl pracy: 60% - 300 A
 • Wydajność: 100%- 232 A
 • Moc jałowa 56 V
 • Średnica elektrod: 2 - 5 mm
 • Zajarzenie łuku: kontaktowe
 • Klasa izolacji: H
 • Waga : 7 kg
 • Przewód masowy miedziany 4 Mb
 • Przewód spawalniczy miedziany 4 Mb
 • Przekrój przewodów 20 mm2
 • Wyświetlacz LCD
 • Wentylator
 • Hot Start
 • Anti Stick
 • ARC Force
 • Kondensatory temperaturowe
 • Płynna regulacja spawania

ZESTAW ZAWIERA SPAWARKĘ BERHARD 300 A ORAZ PONIŻSZE AKCESORIA :

 • +Kątownik spawalniczy
 • +Maska spawalnicza zwykła
 • +Maska przyłbica samościemniająca
 • +Zapasowe filtry do Przyłbicy
 • +Szczotka z młotkiem
 • +Przyłbica samościemniająca
 • +Elektrody spawalnicze 15 sztuk

✅PRZYŁBICA SAMOŚCIEMNIAJĄCA Z ZAPASOWYMI FILTRAMI

Charakterystyka przyłbicy

Przeznaczona do spawania wszystkimi metodami z wykorzystaniem łuku elektrycznego - elektrodą otuloną MMA oraz półautomatem w osłonie gazowej MIG MAG i TIG.

Możliwe jest również spawanie metodą TIG (-) - małym prądem (20A).

Specjalny czujnik umieszczony w kasecie filtrującej automatycznie identyfikuje rozpoczęcie procesu spawania, uruchamiając funkcję samozaciemnienia. Po zakończeniu pracy filtr samoczynnie wraca do stanu rozjaśnienia. Filtr jest zasilany wewnętrznymi bateriami, które ładują się samoczynnie za pośrednictwem ogniw słonecznych i nie wymagają wymiany.

✅ELEKTRODY

Tytanowe elektrody do spawania wysokiej jakości AWSE6013  o średnicy 3,2 mm i długości 350mm.

Wszystkie tytanowe elektrody spawalnicze zawierają żelazo w proszku w powłoce. Mają wysoką wydajność spawania, gładki wygląd, stabilny łuk i znikome straty odprysków.

Wykorzystywane do spawania elementów ze stali niskowęglowych np. maszyn, budynków, pojazdów, itp.

✅KĄTOWNIK MAGNETYCZNY

 • Typ: Magnetyczny
 • Rozmiar: 3"
 • Kąt: 45,90,135
 • Waga: 11.5kg

Kątownik pomocny w spawaniu, montażach elementów metalowych. Silny magnes o dużej powierzchni obudowany metalowymi płytkami, który umożliwi precyzyjne i trwałe ułożenie materiału pod kątem 45, 90 lub 135 stopni, a dzięki dużej sile przyciągania zapewni stabilną, nieruchomą pozycję.

✅MŁOTEK

Młotek wraz z szczotką do czyszczenia oraz obijania spawu z otuliny

DLACZEGO SPAWARKA BERHARD ?

1. Zabezpieczenie termiczne  oraz odpowiedniej wielkości radiatory odprowadzające ciepło na zewnątrz

2. Idealnie dobrane kondensatory temperaturowe Niektórzy producenci zaniedbują tą istotna kwestię zakładając zwykłe nie temperaturowe kondensatory które po czasie wysychają tracąc pojemność. Marka BERHARD ma doskonale dobraną elektronikę zastosowanio kondensatory temperaturowe oraz tranzystory mocy IGBT.

3. Technologia PWM pozwala na wytworzenie potężnej energii elektrycznej wykorzystywanej do spawania i cięcia. Dzięki wykorzystaniu tej technologii waga oraz objętość centralnego transformatora została znacznie zmniejszona, a wydajność poprawiona o ponad 30%.

4.Nawet tak proste detale jak złączki wewnątrz spawarki, są powlekane  lakierem, aby nie rozłączyły się przypadkowo podczas wstrząsów.

5.Wydajny wentylator, prosta obsługa, metalowa obudowa. Spawarkę wyposażono w pas, dzięki któremu możesz powiesić ją na ramieniu. Dodatkowo urządzenie wyposażone w długie 4-metrowe miedziane przewody o przekroju 20mm2. Niezmiernie przydatne przy spawaniu  konstrukcji. Nie musisz przestawiać co chwilę spawarki. Zabewnia to znacznie wyrzyszy komfort pracy

 
 
 
 
 
 

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony

Reklamacje Zwroty

VII Zwrot Towaru 

 

1. W terminie do 14 dni od dnia, w którym Kupujący prześle oświadczenie o odstąpieniu od umowy sprzedaży towarów i zamiarze zwrócenia zamówionych towarów należy zwrócić towar na adres WIMA Sp. j. Józefczyk Szpunar 37-100 Łańcut Sonina 502

2. Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania oraz powinien posiadać wszystkie metki (zabezpieczenia) oraz powinien posiadać oryginalne opakowanie producenta. W przypadku wysyłki zwracanego towaru należy dokładne zabezpieczenie przesyłkę aby nie uległa uszkodzeniu lub zniszczeniu w trakcie transportu. 

4. Kupujący ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości zwracanej rzeczy będącej wynikiem korzystania z niej w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania. 

5. Zwrot płatności zostanie dokonany przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie użyto w pierwotnej transakcji zakupu towaru, chyba że w sposób wyraźny Kupujący złoży inną dyspozycję. Zwrot dokonanych przez płatności zostanie dokonany niezwłocznie, w każdym przypadku nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania oświadczenia o odstąpieniu od umowy.

4.  Kupujący ponosi tylko bezpośrednie koszty zwrotu rzeczy.  

DRUK ODSTĄPIENIA OD UMOWY (PDF)

DRUK ZGŁOSZENIA REKLAMACJI (PDF)

 

 

VIII Zgłaszanie reklamacji

 

1. Zgłoszenie reklamacji zakupionych towarów należy wysłać pocztą na adres :  WIMA Sp. j.  Józefczyk Szpunar 37-100 Łańcut Sonina 502 lub przesłać na adres     e-mail: wima@wima-tools.pl   lub złożyć osobiście w siedzibie Sprzedawcy: Wima Sp. j. Józefczyk Szpunar 37-100 Łańcut Sonina 502 

2. Reklamację można zgłosić na formularzu udostępnionym przez Sprzedawcę jednakże w każdym przypadku powinna ona zawierać dane osobowe i kontaktowe Kupującego, numer dokumętu zakupu, opis usterki i żądanie reklamacyjne.   

3. Reklamacja towaru zostanie rozpatrzona do 14 dni od dnia złożenia reklamacji. 

O sposobie rozpatrzenia reklamacji towaru Klient zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną.

5. Sprzedawca informuje Klienta o możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji Towarów, m.in. poprzez złożenie przez Klienta po zakończeniu postępowania reklamacyjnego wniosku o wszczęcie mediacji lub wniosku o rozpatrzenie sprawy przed sądem polubownym (wniosek można pobrać na stronie internetowej http://www.uokik.gov.pl/download.php?plik=6223). Wykaz Stałych Polubownych Sądów Konsumenckich działających przy Wojewódzkich Inspektoratach Inspekcji Handlowej dostępny jest na stronie internetowej: http://www.uokik.gov.pl/wazne_adresy.php#faq596. Pozasądowe dochodzenie roszczeń po zakończeniu postępowania reklamacyjnego jest bezpłatne.

 

SZCZEGÓŁOWY REGULAMIN KLIKNIJ : TUTAJ

 

Sklep internetowy Shoper.pl