Tel : +48 573 332 999

Formularz kontaktowy

Kontakt

99,9% kupujących poleca tego sprzedawcę

Polecam7509Nie polecam7

Zgodność z opisem
5
Koszt wysyłki
Obsługa kupującego
5

Świder spalinowy. Do czego służy i dlaczego warto go mieć?

0

Nie ulega wątpliwości, że urządzenia z napędem zdecydowanie ułatwiają wszelkie prace w ogrodzie lub na budowie. Jednym z takich narzędzi jest świder spalinowy, który genialnie sprawdza się podczas wykonywania otworów w glebie.

Przede wszystkim znajduje zastosowanie podczas zasadzania różnej wielkości drzewek. Dzięki temu, że z łatwością wwierca się w ziemię, użytkownik może w krótkim czasie zalesić naprawdę spory teren. W dodatku sprzęt można wyposażyć w przedłużki, przez co głębokość otworów staje się naprawdę imponująca.

Urządzenie dysponuje na tyle wysoką mocą, że nie ma znaczenia w jakim rodzaju ziemi wykonywany jest otwór. Dodatkowo pojawiające się na drodze odwiertu korzenie nie stanowią żadnego problemu dla tego typu sprzętu. Wszystko to przekłada się na to, że świder spalinowy fenomenalnie sprawdza się podczas stawiania płotu. Prace nad zainstalowaniem ogrodzenia wokół swojej posesji lub przedsiębiorstwa staje wówczas się szybkie i proste.

Na rynku występują również egzemplarze, które umożliwiają wiercenie nie tylko w pionie, ale także w poziomie. Przekłada się to na jeszcze większą funkcjonalność świdrów spalinowych i wykonywanie otworów, np. dla niewielkich rurociągów.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl